Polacy pokochali zakupy w sieci

Z roku na rok grono zwolenników zakupów w sieci rośnie. Skąd tak ogromne zainteresowanie Polaków zakupami w sklepach internetowych? Sprawdzamy!

Rosnący trend zakupów w sieci

Trend zakupów w sieci na obrączki ślubne raczej nie powinien nikogo dziwić. To proste i wygodne rozwiązanie. Nie trzeba chodzić po sklepach, by znaleźć to, czego szukamy. Zakupy możemy robić w drodze do pracy, w czasie przerwy na lunch, czy podczas oglądania telewizji. Jedyne czego potrzebujemy to urządzenia z dostępem do Internetu.

Co Polacy kupują w sieci?

Oczywiście najczęściej Polacy kupują w sieci odzież, w szczególności tą z sieciowych sklepów. Równie chętnie w sieci Polacy szukają butów. Swoją decyzję argumentują tym, że w sieci jest o większy wybór. Top 3 zamyka biżuteria. Polacy bardzo chętnie zamawiają w sieci pierścionki zaręczynowe oraz obrączki ślubne, ponieważ według nich sklepy internetowe mają o wiele większy wybór i korzystniejsze ceny, niż sklepy stacjonarne. Nie ma problemów ze zwrotami oraz ewentualnymi reklamacjami, a czas oczekiwania na przesyłkę jest bardzo krótki.

admin